Силента

Інструкція

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ

Склад

5 мл сиропу містить: а активні речовини:

 • цитрат магнію – 278,2 mg (мг) [в тому числі магнію – ЗО mg (мг)];
 • сухий екстракт квіток ромашки аптечної (Matricaria chamomilla L.) – 80 mg (мг);
 • сухий екстракт листя меліси лікарської (Melissa officinalis L.) – 50 mg (мг);
 • L-триптофан – 50 mg (мг);
 • сухий екстракт суцвіть липи широколистої (Тіїіа platyphyllos Scop.) – 20 mg (мг)
 • допоміжні речовини: фруктоза; стабілізатор: гліцерин; емульгатор: складні ефіри сахарози та жирних кислот; загущувач: ксантанова камедь; консерванти: натрію бензоат, калію сорбат; натуральний ароматизатор: «Вишня»; вода питна очищена.

Сілента (Silenta) – сироп для перорального вживання, який є спеціально розробленим комплексом L-триптофану, магнію, та екстрактів лікарських рослин, які сприяють легкій адаптації дітей та дорослих до емоційних, розумових та фізичних навантажень, під час яких можуть виникати такі прояви дисфункції нервової системи як емоціональна нестабільність, нервові тіки, тривожність, порушення сну, гіперактивність, тахікардія, лабільність артеріального тиску.

При емоційних, розумових та фізичних навантаженнях підвищуються витрати організмом таких важливих речовин як серотонін та магній, тому важливо забезпечити достатнє їх надходження в організм людини. Також такі фактори як незбалансоване харчування, надлишок натрію в харчуванні (сіль, підсилювачі смаку), хронічні захворювання, можуть призводити до ще більших витрат магнію та серотоніну, що у свою чергу посилює дисфункцію нервової системи.

L-Триптофан – незамінна амінокислота, в організмі не синтезується. Триптофан як попередник серотоніну, виявляє антидепресивну дію, сприяє зняттю тривожного стану, гіперакгивносгі, нав’язливих станів, сприяє засинанню та нормальному сну.

Магній – це природний стабілізатор нервової системи та є одним з основних мінеральних елементів організму, який бере участь у регуляції метаболізму нервової, дихальної, серцево-судинної та кровотворної систем, захищає міокард від гіпоксії та ішемії, діє заспокійливо, зменшує нервово-м’язову збудливість, забезпечує нормальне скорочення м’язів.

Екстракт квіток ромашки аптечної містить олію ефірну, до складу якої входить хамазулен, прохамазулен, інші терпени і сесквітерпени, а також флавоноїди, полісахариди, солі мінеральні, каротин, кислоту аскорбінову, ситостерин, холін.

Цей комплекс біологічно активних речовин чинить спазмолітичну, болезаспокійливу і седативну дію.

Листя меліси лікарської має седативний ефект та застосовується при надмірному нервовому збудженні, безсонні, вегето- судинній дистонії, порушеннях у роботі серця, а також для нормалізації тиску при його зміні внаслідок емоційного збудження. Екстракт суцвіть липи широколистої містить глікозиди, дубильні речовини, сапоніни, терпени, вітамін С, каротин та має м’який заспокійливий ефект.

Механізм дії

Триптофан бере участь у підтриманні азотистої рівноваги в процесах обміну, а також процесах збудження і гальмування. L-триптофан – альфа-амінокислота, з якої в організмі синтезуються ніацин (вітамін В3, РР) і серотонін. Останній бере участь в мозкових процесах, регулюванні сну, настрою і больового порогу. Він здатний конвертуватися в 5-НТР (5-гідрокситриптофан), а потім в серотонін. Серотонін впливає на настрій, апетит, сон і імпульсний контроль. Після того, як серотонін виробляється шишкоподібною залозою, він здатний в нічний час перетворитися в мелатонін — гормон, що регулює сон. Магній представляє собою внутрішньоклітинний катіон, що знижує збудливість нейронів та пригнічує нервово-м’язову передачу.

Комбінація рослинних речовин, таких як екстракт квіток ромашки аптечної, екстракт листя меліси лікарської та екстракт суцвіть липи широколистої, обумовлює урівноваження гальмівних і збудливих процесів в нервовій системі за рахунок зниження збудження центральної нервової системи і посилення процесів гальмування.

Показання

Компоненти, які входять до складу Сіленти, сприяють легкій адаптації дітей та дорослих до емоційних, розумових та фізичних навантажень, під час якої можуть виникати такі прояви як:

 • Неврози і неврозоподібні стани;
 • Психомоторне збудження;
 • Вегетативні неврози різноманітного походження;
 • Вегето-судинна дистонія;
 • Порушення сну та безсоння (в тому числі нічні страхи та порушення засипання).

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів, вагітність та період лактації.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 15 °С до 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. При зберіганні можливе утворення осаду, який иває на якість сиропу. Дієтичну добавку не слід використовувати після закінчення строку придатності.

Спосіб застосування та дози

Діти віком від 3 до 6 років: по 5 мл 2-3 рази на добу.
Діти віком від Є до 12 років: по 10 мл 2 рази на добу.
Діти віком від 12 та дорослі: по 15 мл 2 рази на добу.

Рекомендований термін споживання 14 днів. Курс прийому можна повторити через два тижні. Вимірювати кількість препарату з допомогою мірного стаканчику. Приймати після їди, при необхідності запивати питною водою. Перед застосуванням збовтати. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Упаковка

Сироп, 150 мл ± 5%.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону виробника:

Перрері Фармачеутічі С.р.л.,
Корсо Сан Лоренцо 1,
37026, Пескантіна, Верона (VR), Італія / Реггегу Farmaceutici S.r.l.
Corso San Lorenzo 1 – 37026 Percantina (VR) Italia; tel.: +390 4523785724.

Найменування та місцезнаходження і номер телефону імпортера і прийняття претензій:

ТОВ “ЗДРАВО”, Україна, 04114, м. Київ, вул. Автозаводська, 54/19, літ. А, офіс, тел.: 044 – 503 – 78 – 68.

Не є лікарським засобом.
Дієтична добавка.
Без ГМО.

img